Відкриття Столу замовлень «Антонов-Агро»

20 вересня в Києві, за адресою проспект Перемоги 100/1 (станція метро Святошин), біля прохідної ДП «АНТОНОВ» урочисто відкрився Стіл замовлень філії «Антонов-Агро». В цій торгівельній точці продукцію філії зможуть придбати всі бажаючі.

В день відкриття в Столі замовлень діяли цікаві заохочувальні акції. Зокрема, всі бажаючі мали змогу безкоштовно продегустувати м’ясну продукцію на демонстраційному столі. Кожен клієнт, який здійснив покупку на суму від 50 гривень, завдяки участі в безпрограшній лотереї, отримав гарантовані подарунки: яблука, мед чи ґрунтову суміш. Додатково, в другій половині дня серед покупців розіграли дев’ять суперпризів: три пакунки з м’ясною продукцією філії «Антонов-Агро», три сертифікати на безкоштовну аренду альтанки на воді для сімейного відпочинку з катанням на катамаранах та три сертифікати на безкоштовну риболовлю на озері в селі Круглик.

 

«Ціни на м’ясну продукцію виробництва «Антонов-Агро», що реалізовуватиметься в Столі замовлень, знаходяться на рівні з вартістю аналогічної продукції в супермаркетах Києва. При цьому, наші продукти виготовлені з натуральної сировини, тоді як деякі виробники замість м’яса додають у ковбасні вироби сою (таким чином вони виграють у виторгу в десятки разів, нехтуючи при цьому якістю та натуральністю готового продукту). Тому постійними клієнтами столу замовлень «Антонов-Агро» однозначно стануть ті, кому потрібна якісна натуральна продукція за конкурентною ціною», — зазначає директор філії «Антонов-Агро» Михайло Ступерський.