Про компанію

Філія «Антонов-Агро» Державного підприємства «Антонов» має замкнуте виробництво – від розведення та вирощування тварин до переробки сільськогосподарської сировини та випуску готової продукції, перш за все – ковбасних, м'ясних та рибних виробів широкого асортименту. Господарство розташоване в мальовничому селі Круглик, що під Києвом. Ця місцевість приваблює магією краси озер, лісів, ланів та родючою землею, на якій вирощуються кормові культури.

Тваринництво включає в себе два направлення – свинарство та кролівництво. В господарстві – близько 2300 свиней різних порід: українська велика, петрен, ландрас, дюрок. Кількість кролів  складає 2200 голів. Вони представлені такими породами, як каліфорнійський та новозеландський білий.

На двох ставах загальною площею 80 га вирощується жива риба: товстолоб, короп, карась, щука. Її можна не лише придбати в магазинах, але й виловити власноруч, адже «Антонов-Агро» надає такий вид послуг, як риболовля. Це не єдиний вид відпочинку, який пропонується на озерах. Ви можете прогулятися мальовничою водяною гладдю на катамаранах, відпочити на березі під тентовими покриттями, приготувати смачні страви на мангалі та скористатися іншим обладнанням для відпочинку на свіжому повітрі.  

Ще один напрям роботи «Антонов-Агро» – вирощування гриба – гливи. Це унікальний органіко-диєтичний продукт, який за смаком не поступається лісовим грибам.

Як справжні українські господарі, фахівці «Антонов Агро» дбають про максимально ефективне використання існуючих  ресурсів. Зокрема, відходи від вирощування грибів використовуються в якості сировини для виготовлення біогумусу, для чого були закуплені каліфорнійські хробаки, які переробляють вторсировину на органічне добриво, яка є основою для ґрунтової суміші та біостіму.

Торгівельна мережа Філії включає в себе буфети на території ДП «Антонов» (м. Київ, вул. Туполєва,1), крамницю «Круглик», павільйони «Верхнє озеро» та «Нижнє озеро», а також кафе «Верхнє озеро», кіоск на території Філії для працівників. Буфети на територій головної структури та кіоск на території Філії мають статус фірмових магазинів, оскільки переважає торгівля готовою продукцією «Антонов-Агро» (близько 90% торгової виручки). Асортимент решти торгових точок з переважно продовольчим асортиментом товарів, окрім власної продукції, включає в себе: крупи, кондитерські вироби, молочні продукти, хлібобулочні вироби, алкогольні напої, тютюнові вироби та багато іншого. Крамниця «Круглик»  –  одна з двох торгових точок, існуючих в селі, які забезпечують продовольчими товарами мешканців. Кафе «Верхнє озеро» доповнює спектр послуг, що надаються відпочиваючим – в асортименті різноманіття українських та кавказьких страв.